Realbud.com
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język

Sklejka szalunkowa topolowa 21x2500x1250 mm

Dostępność: 838
Wysyłka w: 48 godzin
Cena netto: 109,99 zł /szt.
Cena: 135,29 zł z VAT 135.29
ilość szt.
Kod produktu: 60119
Ocena: 5
Dobierz akcesoria

Opis

Sklejka szalunkowa to warstwowa płyta drewnopochodna, klejona wysokiej jakości klejami fenolowymi, złożona z nieparzystej liczny arkuszy forniru. Szczególną zaletą sklejki szalunkowej, odróżniającą ją od innych produktów drewnopochodnych, jest jej wyjątkowo duża odporność na zginanie, co pozwala na swobodę w rozstawie dźwigarów i podpór w szalunku. Gdy do tej cechy dodamy uszlachetnienie powierzchni płyt filmem fenolowym, pozwalającym zwiększyć ilość ponownych przełożeń (możliwość wielokrotnego stosowania tego samego materiału) oraz gładź otrzymanej powierzchni, otrzymamy produkt kilkunastokrotnego zastosowania nie na jednym, a na kilku placach budowy.

Sklejka szalunkowa brzozowa odpowiada Polskiej Normie PN-83/D-97005.19 oraz Niemieckiej Normie Budowlanej DIN-68705a.3 BFU-100, posiada wymagane certyfikaty.

 

Zastosowanie:

Do deskowań wielokrotnego użytku (form szalunkowych):

  • w budownictwie ogólnym, przemysłowym, jednorodzinnym
  • w budownictwie drogowym i mostowym
  • przy wykonywaniu konstrukcji żelbetowych
  • do wykonywania opakowań specjalistycznych

 

Zalety:

Pojawienie się w sektorze budowlanym specjalistycznego produktu, jakim jest sklejka pokryta folią fenolową, spowodowało, że w miejsce kosztownej technologii opartej na prefabrykacji wprowadzono technologię opartą na wykonaniu konstrukcji żelbetonowych bezpośrednio na placu budowy.

Uszlachetnienie sklejki folią fenolową pozwala uzyskać powierzchnię betonu o bardzo dobrej jakości, eliminuje dodatkowe koszty związane z pracami wykończeniowymi.

Opinie o produkcie (0)

Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl