Realbud.com
Sprzedaż inwestycyjna:500 126 247
Sprzedaż internetowa:530 710 580
Kontakt
Waluta
Produkty
Platforma do obsługi firm 
Czas i sposoby dostawy

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia, a my niezwłocznie rozpoczniemy jego realizację. Będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku towarów produkowanych 'na zamówienie'). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Zamawiając dostawę do domu,możecie Państwo zapłacić za zamówiony towar gotówką przy odbiorze lub wybrać inną formę płatności:

  • przelew

    SZCZECINBank Śląski O/Szczecin numer konta 44 1050 1559 1000 0022 2287 6001

    BYDGOSZCZBank Śląski O/Bydgoszcz numer konta 59 1050 1559 1000 0023 2419 0194

  • płatność w systemie PayU

Odbierając zamówiony towar w sklepie przy ul. 1 maja w Szczecinie, możecie Państwo zapłacić gotówką lub kartą płątniczą.

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Dostawy z naszych placówek w Szczecinie lub Bydgoszczy w oparciu o współpracujące z nami firmy transportowe są realizowane najczęściej tego samego dnia lub na życzenie Klienta w dogodnym dla niego terminie.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium