Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się / B2B /
Waluta
Koszty transportu

REALBUD cennik przesyłek drobnicowych edycja 2021

 

Paczki

 

waga: do 30kg

wymiar: maksymalnie
po obwodzie 250 cm,
najdłuższy bok 150 cm

waga: do 25kg

wymiar: maksymalnie
po obwodzie 150 cm,
najdłuższy bok 100 cm

36,90 zł brutto 26 zł brutto

 

Przesyłka paletowa
 

Półpaleta

60x80 cm 

do 1000 kg

wysokość max. 180cm

Paleta

80x120 cm

do 1000 kg

wysokość max. 180cm

Paleta 

100x120 cm

do 1000 kg

wysokość max. 180cm

Paleta

120x120 cm

do 1000 kg

wysokość max. 180cm

  227 zł brutto     
  215 zł brutto  258 zł brutto  258 zł brutto  
 98 zł brutto  209,10 zł brutto  197 zł brutto 197 zł brutto
 

 

Darmowa dostawa - Realbudowanie ZACHODNIOPOMORSKIE

 

 

Strefy dostaw

 

 

 

 

 

Koszty transportu

 

W zależności od rodzaju zamówionego materiału możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę odbioru z poniżej wymienionych.

Koszt dostawy jest każdorazowo określany przy składaniu zamówienia i wynosi od 19 do 250 zł.

Wszelkie promocje na darmowe koszty dostawy obowiązują tylko na terenie Polski, o ile nie jest inaczej zaznaczone na stronie objętego promocją produktu.

 
 

 

Odbiór osobisty

 

Możesz dokonać odbioru z naszych placówek w Szczecinie lub Bydgoszczy. Adresy i godziny otwarcia placówek odnajdziesz w zakładce Kontakt. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się bezpośrednio z szeroką gamą oferowanych przez nas produktów, jak również do spotkania się z naszymi pracownikami, którzy służą wsparciem i doradztwem technicznym. W tej opcji jest również możliwość odbioru przez zleconego przez Ciebie przewoźnika.

 

Przesyłka kurierska (za pobraniem)

 

Przesyłka kurierska – towar jest dostarczany przez profesjonalne firmy kurierskie zarówno w formie paczek jak również przesyłek paletowych. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę.

 
Przesyłka kurierska za pobraniem – towar jest dostarczany przez profesjonalne firmy kurierskie zarówno w formie paczek jak również przesyłek paletowych. Wartość zamówienia przekazana zostaje kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki. Dodatkowa opłata - 5 zł

 

Dostawa bez rozładunku 

 

Towar jest dostarczany z naszych placówek w Szczecinie lub Bydgoszczy w oparciu o współpracujące z nami firmy transportowe. Dokładne adresy i godziny otwarcia placówek odnajdziesz w zakładce Kontakt. Dokonując wyboru tej opcji przy składaniu zamówienia należy wpisać ilość kilometrów pomiędzy placówką w Szczecinie lub Bydgoszczy, a miejscem dostawy. Pamiętaj, że przy tym rodzaju dostawy rozładunek towaru jest po Twojej stronie.

 

 

 

Dostawa z rozładunkiem HDS

 

Towar jest dostarczany z rozładunkiem z naszych placówek w Szczecinie lub Bydgoszczy w oparciu o współpracujące z nami firmy transportowe. Dokładne adresy i godziny otwarcia placówek odnajdziesz w zakładce Kontakt. Dokonując wyboru tej opcji przy składaniu zamówienia należy wpisać ilość kilometrów pomiędzy placówką w Szczecinie lub Bydgoszczy, a miejscem dostawy. Koszt dostawy zawiera również koszt rozładunku towaru (z podaniem na strop!).

 

Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem, w przypadku opłaty za pobraniem należy pokwitować i opłacić przesyłkę, następnie rozpakować i sprawdzić zawartość przesyłki. Jeśli przesyłka będzie budziła wątpliwości ze względu na stan zewnętrzny prosimy o sporządzenie przy kurierze/transportowcu protokołu szkody i skontaktowanie się z naszym biurem obsługi klienta  kontakt@realbud.pl lub telefonicznie +48 500 126 247 w celu ustalenia dalszego postępowania.

UWAGA: w związku z faktem, że nasza oferta obejmuje produkty o bardzo zróżnicowanej wadze i gabarycie wdrażamy nowy testowy programu wyliczania kosztów dostawy; w przypadku zbyt wysokich kosztów transportu proszę NIE REZYGNOWAĆ Z ZAMÓWIENIA, a problem zgłosić do naszego biura obsługi klienta kontakt@realbud.pl lub telefonicznie +48 500 126 247. Nasz pracownik dokona optymalizacji kosztów dostawy i skontaktuję się z Tobą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium