Realbud.com
Sprzedaż inwestycyjna:500 126 247
Sprzedaż internetowa:530 710 580
Kontakt
Waluta
Produkty
Platforma do obsługi firm 
Skontaktuj się z nami

SZCZECIN

ul. 1 Maja 32
71-627 Szczecin


NIP: 851-000-28-64
REGON: 810003320
KRS: 0000140783
PN-PT: 7:00 - 17:00
SOB: 8:00 - 14:00

Telefon: +48 500 126 247
E-mail: kontakt@realbud.pl

1. Sprzedaż internetowa / zamówienia / wysyłki

Obsługa zamówień
Katarzyna Pieluszczak
530 710 580
kp@realbud.pl
Obsługa zamówień
Karolina Odoj
530 710 580
ko@realbud.pl

2. Dział sprzedaży / odbiór własny Szczecin

Obsługa Klienta
Paulina Pałasz
575 090 610
paulina@realbud.pl
Obsługa Klienta
Piotr Adamski
91 442 90 83
pa@realbud.pl
 
Obsługa Klienta
Anna Matwiej
665 050 005
am@realbud.pl

Lista kontaktów

3. Dział sprzedaży inwestycyjnej / obsługa Biznesu

Menedżer ds. Inwestycji
Marcin Jałocha
500 126 247
kontakt@realbud.pl
Menedżer ds. Inwestycji
Piotr Purzycki
694 487 735
pp@realbud.pl
Menedżer ds. Inwestycji
Dorota Rutkowska
500 126 202
dw@realbud.pl
Asystent menedżera
Izabela Jaciuk
575 490 110
ij@realbud.pl
Asystent menedżera
Agnieszka Lutowska
500 126 209
al@realbud.pl
Asystent menedżera
Anna Szydłowska
694 487 742
sa@realbud.pl
Menedżer ds. Inwestycji
Jerzy Lalik
694 487 738
realbud@realbud.pl
Menedżer ds. Podhurtu
Robert Kamiński
694 487 737
rk@realbud.pl
Asystent menedżera
Renata Gasztold
500 126 238
rg@realbud.pl
 
Asystent menedżera
Anna Stobe
as@realbud.pl

4. Magazyn / zaopatrzenie / logistyka

Kierownik Magazynu
Jacek Juryniec
500 126 208
Zaopatrzenie
Aneta Szmuc
694 487 739
zaopatrzenie@realbud.pl
 
Logistyk
Przemysław Nogalski
730 427 206
logistyka@realbud.pl

5. Administracja

Sekretariat
Daria Siółkowska
91 442 90 40
sekretariat@realbud.pl
Księgowość
Patrycja Tomczyk
91 442 90 51
ksiegowosc@realbud.pl
Asystent Księgowości
Karina Baran
91 442 90 51
k.baran@realbud.pl
Marketing
Marek Środziński

ms@realbud.pl

6. Zarząd

Dyrektor Zarządzający
Krzysztof Zabłocki
kz@realbud.pl
General Manager
Tomasz Zabłocki
694 487 732
tz@realbud.pl
Zastępca Dyrektora
Jerzy Lalik
694 487 738
realbud@realbud.pl

BYDGOSZCZ

ul. Fabryczna 6a - WJAZD
OD UL. SKŁADOWEJ
85-741 Bydgoszcz


NIP: 554-023-69-38
REGON: 090100579
KRS: 0000124348
PN-PT: 7:00 - 16:00
SOB: nieczynne

Komórka: +48 530 866 528
Telefon: +48 52 324 92 21
E-mail: bydgoszcz@realbud.pl

Lista kontaktów

1. Sprzedaż internetowa

Doradca Klienta
Jagoda Trepka
690 080 883
jt@realbud.pl

2. Sklep stacjonarny

Doradca Klienta
Renata Jakubowska
603 558 908
rj@realbud.pl
Doradca Klienta
Sylwia Banach
607 176 698
sb@realbud.pl
Doradca Klienta
Łukasz Syrociak
781 167 889
ls@realbud.pl
Przedstawiciel Handlowy woj. pomorskie
Tomasz Miłoszewski
690 080 930
tm@realbud.pl

3. Biuro/Zarząd

Dyrektor & manager e-commerce
Michał Czuryszkiewicz
52 324 92 50
530 866 528
mc@realbud.pl
Zastępca Dyrektora
Krzysztof Gapiński
607 176 839
gk@realbud.pl
Sekretariat/Księgowość
Karolina Kamińska
52 324 92 50
bydgoszcz@realbud.pl

4. Magazyn

Kierownik magazynu
Paweł Guziński
575 490 360
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium