Realbud.com
Sprzedaż inwestycyjna:500 126 247
Sprzedaż internetowa:530 710 580
Kontakt
Waluta
Produkty
Platforma do obsługi firm 
O nas

Firma REALBUD Sp. z o.o. jest jedną z najdłużej działających i największych hurtowni branży budowlano - instalacyjnej w województwie Zachodniopomorskim. Jesteśmy współwłaścicielem PSB, SBS i PSA oraz członkiem Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie.

Od 2006 r. w celu ułatwienia obsługi budujemy GRUPĘ REALBUD zrzeszającą hurtownie materiałów budowlanych na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

W 2010 r. nasza hurtownia w Bydgoszczy wstąpiła do Grupy PSB (Polskie Składy Budowlane). W wyniku tej decyzji GRUPA REALBUD ma dostęp do największych grup zakupowych w Polsce we wszystkich niezbędnych branżach:

1. PSB - Polskie Składy Budowlane - materiały budowlane

2. SBS - Stowarzyszenie Branży Sanitarnej - materiały instalacyjne wewnętrzne

3. PSA - Polskie Składy Armatury - materiały instalacyjne zewnętrzne

Poprzez uczestnictwo w grupach zakupowych PSB, SBS i PSA zwielokrotniliśmy swoje możliwości. Przystąpiliśmy do tych wielkich grup o zasięgu ogólnopolskim, po to by otworzyć naszym klientom dostęp do najszerszej na Polskim rynku oferty w zakresie materiałów budowlanych i instalacyjnych oraz do najatrakcyjniejszych, możliwych do osiągnięcia w Polsce cen.

Udział Realbudu w największych polskich grupach zakupowych otwiera nowe możliwości przed Państwem. W Szczecinie oraz Bydgoszczy żaden inny sklep budowlany nie dysponuje taką paletą możliwości i dostępu do towarów różnych branż w jednym miejscu.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu realbud.com

Dostępny pod adresem www.realbud.com sklep internetowy REALBUD prowadzony jest przez Hurtownię Materiałów Budowlanych Realbud Sp. z o.o. wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000140783.

Spółka Hurtownia Materiałów Budowlanych Realbud Sp. z o.o. posiada kapitał zakładowy w wysokości 590.000 zł opłacony w całości.

Dane adresowe/kontaktowe:

ul. 1 Maja 32, 71-627 Szczecin
Telefon: +48 73 208 35 23 lub +48 500 126 247

NIP: PL 851-000-28-64

Zapytania oraz zamówienia mogą być kierowane na adres  kontakt@realbud.pl lub pod numer telefonu +48 500 126 247.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium