Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Wszystkie artykuły
Wygodny dojazd na teren budowy
WSTECZ
Wygodny dojazd na teren budowy

Utwardzona droga wiodąca na teren inwestycji to prosty sposób na znaczne przyspieszenie prac budowlanych. Pomocne w tej kwestii będą płyty drogowe – sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu maszyny i transporty materiałów nie utkną w błocie, a droga będzie wolna od kurzu i zanieczyszczeń.

 

Budowa drogi dojazdowej na miejsce inwestycji pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Decyzja o jej ułożeniu opłaca się zwłaszcza teraz, kiedy płyty drogowe o wymiarach 300x150x15 cm dostępne są w sklepie Realbud.com w promocyjnej cenie 357,75 zł netto za sztukę, co daje cenę 79,50 zł netto za m2 drogi. To najniższa cena na rynku i najlepszy sposób na uniknięcie przestojów w pracy spowodowanych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

 

Płyta na każdą pogodę

Płyty betonowe są odporne na wilgoć – nie wchłaniają nadmiernie wody, dzięki czemu nie ulegają rozsadzeniu podczas przymrozków. Bez problemu radzą sobie również z charakterystyczną dla naszego klimatu amplitudą temperatur oraz często zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Utwardzone i równe drogi z płyt betonowych umożliwiają ciężkim pojazdom przemieszczanie się po grząskich i miękkich podłożach, które są szczególnie wrażliwe na opady. To także najlepszy sposób na maksymalne ograniczenie powstawania uciążliwego kurzu podczas suchych okresów w ciągu roku.

 

Płyta drogowa - zamów na realbud.com

 

Zalety techniczne

Płyty wykonane są z wysokiej klasy betonu B30 zbrojonego stalą, który wytrzymuje obciążenie 50kN. Dzięki temu nawierzchnia drogi bez trudu znosi wzmożony ruch bardzo ciężkich pojazdów oraz liczne transporty materiałów, a także jest odporna na wykruszanie i odkształcenia. Zbrojenie minimalizuje natomiast ryzyko wystąpienia rys i pęknięć. Produkt posiada najwyższą klasę odporności na ogień A1 i nie wymaga konserwacji. Jest również oznaczony w Katalogu Powtarzalnych Elementów Drogowych (KPED) dopuszczonych do powszechnego stosowania w budownictwie drogowym. Betonowe płyty drogowe są bardzo trwałe – w zależności od potrzeb, wykonana z nich droga może z powodzeniem służyć przez wiele lat lub stanowić rozwiązanie tymczasowe.Uniwersalny materiał

Płyty betonowe o dużym formacie to produkt o wielu zastosowaniach, przydany przy większych deweloperskich inwestycjach, jak i w przypadku wznoszenia domów jednorodzinnych. To świetny prefabrykat, który można wykorzystać nie tylko do budowy dróg, ale i miejsc parkingowych dla samochodów ciężarowych oraz maszyn. Może być także użyty jako podłoże do składowania materiałów budowlanych, skutecznie zabezpieczając je przed wilgocią pochodzącą z gleby oraz ułatwiając rozładunek.

 

Płyta drogowa - montaż

 

Prosty montaż i możliwość ponownego użycia

Betonowe płyty o wymiarach 300x150x15 cm przyjeżdżają na plac budowy w formie gotowej do montażu i nie wymagają przy tym żadnego deskowania lub zbrojenia. To następny czynnik wpływający na przyspieszenie prac, a także kolejna oszczędność dla inwestora. Po zakończeniu prac budowlanych drogę można łatwo zdemontować, a płyty przenieść w inne miejsce lub wykorzystać ponownie przy nowej inwestycji.

 

W wiosennej promocji sklepu Realbud.com wytrzymałe płyty drogowe Barkoczyn o wymiarach 300x150x15 cm dostępne są w promocyjnej cenie 357,75 zł netto za sztukę. To jedynie 79,50 zł netto za m2 solidnej drogi dojazdowej na teren budowy.


Promocja trwa od 19 do 30 kwietnia 2021 r.

 

4000 zł na budowę domu - sprawdź Realbon!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium