Kolejny magazyn w budowie!
Czołem!
Chcieliśmy się pochwalić, jak właśnie wygląda nasz magazyn. No może nie cały ale część ;)
Zaczęliśmy budowę trzeciej wiaty magazynowej, która pomieści kolejne 270 miejsc paletowych, 75 000 mb profili do zabudowy płyt gipsowo-kartonowych, 350 m³ wełny oraz 250 m³ styropianu! I to wszystko dla WAS - dla naszych klientów, którzy swoim zaufaniem do Realbud'u pomagają nam rosnąć lokalnie i globalnie!

Za trzy miesiące, w sam raz na kolejny sezon budowlano-remontowy, będziemy gotowi do sprawnego obsłużenia Waszych inwestycji w jeszcze szerszym zakresie. Kompleksowa obsługa każdego zadania budowlanego to jeden z naszych głównych celów i nasza kolejna inwestycja z pewnością przysłuży się tej misji już od początku 2017 roku!
Jednocześnie chcielibyśmy prosić o wyrozumiałość...hymmm, przepraszam, nie będzie to potrzebne! Nawet w tym uciążliwym okresie będziemy działać na 100% i dostarczać JAKOŚĆ na każdym kroku!
Zapraszamy na ul. 1 Maja 32 - tutaj materiały budowlane to przyjemonść, nie konieczność!!
Kontakt