Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język
Wszystkie artykuły
EcoBiała – ponadczasowa biel w najlepszej cenie
WSTECZ
EcoBiała – ponadczasowa biel w najlepszej cenie

 

Biel to najbardziej uniwersalny kolor do wykańczania wnętrz. Jest zawsze modna, elegancka i rozjaśnia pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy jest to budownictwo jednorodzinne czy deweloperskie, to właśnie białej farby zużywa się zwykle najwięcej.

 

Realbud - Wybieram polskie

 

W sklepach Realbud biała akrylowa farba z polskiej fabryki Pigment dostępna jest teraz w promocyjnej cenie - jedynie 28,80 zł netto za 10-litrową puszkę. Przy zamówieniu powyżej 2500 zł netto możliwa jest także darmowa dostawa zakupionego towaru na terenie całego kraju.

 

EcoBiała - Farba biała | realbud.com

 

Wszystko na biało

EcoBiała to wodorozcieńczalna farba akrylowa o uniwersalnym zastosowaniu. Służy zarówno do malowania ścian, jak i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, pełniąc jednocześnie rolę dekoracyjną i ochronną. Można stosować ją na różnego rodzaju podłoża – tynki (gipsowe, cementowe, cementowo-wapienne), a także na cegły i beton. Po właściwym zagruntowaniu jest odpowiednia także do powierzchni drewnianych i materiałów drewnopodobnych, tapet oraz płyt gipsowo-kartonowych.

 

Zalety i właściwości

Produkt jest gotowy do użycia, a w przypadku ewentualnego zgęstnienia można dodać do niego nie więcej niż 5% wody wodociągowej. Ma delikatny zapach charakterystyczny dla farb akrylowych, który należy wywietrzyć przed eksploatacją pomieszczenia. EkoBiała tworzy gładką i matową powłokę w kolorze śnieżnej bieli, która ma właściwości paroprzepuszczalne. Dzięki temu ściany „oddychają”, a we wnętrzach łatwiej otrzymać właściwy poziom wilgotności.

 

Farba EcoBiała Pigment charakteryzuje się też optymalnym czasem wysychania – kolejną warstwę można nanosić już po 2 godzinach (pod warunkiem, że wilgotność pomieszczeń nie przekracza 50%, a temperatura nie jest zbyt niska). Zalecana liczba warstw wynosi od 2 do 3 i jest zależna od barwy podłoża oraz pożądanego efektu. To produkt, który nie zawiera żadnych dodatkowych barwników i nie powinien być mieszany z innymi substancjami.

 

Przygotowanie powierzchni i malowanie

Przed pracami malarskimi należy starannie oczyścić powierzchnię z pyłów, kurzu i innych większych elementów (np. z resztek starych powłok) oraz w razie potrzeby odtłuścić. Ważnym elementem jest zagruntowanie powierzchni przed malowaniem – podnosi to trwałość pokrycia farbą niezależnie od rodzaju podłoża. Akrylowa farba EcoBiała przeznaczona jest zarówno do malowania za pomocą tradycyjnych narzędzi, jak i metodą natryskową, która w jej przypadku daje bardzo dobry efekt. Po skończonych pracach narzędzia wystarczy umyć wodą wodociągową.

 

Farba biała EcoBiała | realbud.com

  

Biel z Realbudu

Biel jest uniwersalna – pasuje do wszystkiego i zawsze jest na czasie. Dzięki promocjom w sklepach Realbud śnieżna biel ścian i sufitów stała się także tania – 28,80 zł netto za 10 litrów farby akrylowej EcoBiała to nie tylko wyjątkowa okazja cenowa, ale i możliwość wspierania polskiej gospodarki poprzez wybór krajowych marek.

 

RealBON na twój dom | realbud.com

 

Chcesz jeszcze bardziej obniżyć koszty inwestycji? Zrób zakupy w sklepie Realbud, aby otrzymać bon o wartości nawet 4000 zł na budowę wymarzonego domu. Wystarczy zgłosić się do programu, a kolejne promocje będą łączyć się ze sobą i jeszcze bardziej obniżać koszty Twojej inwestycji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium