Realbud.com
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język

Weber.pas topflex - tynk akrylowy baranek 1,5 mm 30 kg

Dostępność: 40
Wysyłka w: 48 godzin
Cena netto: 110,55 zł /szt.
Cena: 135,98 zł z VAT 135.98
ilość szt.
Kod produktu: 58870
Ocena: 5
Dobierz akcesoria

Opis

Opis produktu

Akrylowa masa tynkarska weber.pas topflex jest fabrycznie barwionym produktem, dostarczanym w wiadrach, w formie pasty, gotowym do użycia na placu budowy po uprzednim przemieszaniu. Produkt oparty jest o wodną dyspersję żywic akrylowych oraz mineralne kruszywa strukturalne. Tynk posiada powłokowe zabezpieczenie przeciwko porastaniu algami lub grzybami.

 

Najważniejsze właściwości produktu

  • elastyczna
  • odporna na uderzenia mechaniczne
  • wydajna - nawet do 20% mniejsze zużycie
  • niska wodochłonność
  • gotowa do użycia, dostępna w 100 kolorach

 

Zastosowanie produktu

  • Barwne wykończenie ścian betonowych
  • Barwne wykończenie systemów ociepleń opartych o izolację ze styropianu, zaprojektowanych w intensywnej, nasyconej kolorystyce
  • Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków
  • Do aplikacji ręcznej i maszynowej

 

Rekomendacje

Szczegóły dotyczące prac związanych z montażem systemu ociepleniowego szczegółowo opisane są w instrukcjach ITB nr 418/2007 oraz 447/2009. Niniejszy opis określa ogólny zakres stosowania wyrobu, ale nie może zastąpić zawodowego przygotowania wykonawcy. Prace należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną i zasadami BHP. Producent gwarantuje jakość wyrobu, ale nie ma wpływu na warunki i sposób jego użycia. W przypadku wątpliwości należy wykonać własne próby lub skontaktować się z Doradcami Technicznymi Weber. Wraz z ukazaniem się tej karty technicznej tracą ważność karty wcześniejsze.

 

Dobór koloru

Tynki dekoracyjne Weber są produkowane na bazie naturalnego kruszywa marmurowego, które może mieć różny odcień w zależności od złoża. W związku z tym przy aplikacji tynków dekoracyjnych należy pamiętać, że pełne, niepodzielne powierzchnie ściany powinny być tynkowane w całości, bez przerw w pracy z tej samej partii produkcyjnej (ten sam numer serii na opakowaniu). Prace tynkarskie należy zorganizować w odpowiedni sposób, w zależności od wielkości tynkowanej powierzchni i warunków atmosferycznych.

 
Podczas dobierania kolorów należy szczególnie pamiętać o tym, że uzyskują one inną barwę w świetle naturalnym a inną w sztucznym. Różnice wynikają także z odmienności postrzegania barwy na papierze i na elewacji. Ponadto na kolorystyczne wrażenia mają wpływ: zróżnicowane faktury powierzchni tynków, wilgotność powietrza, pora roku, otoczenie, odległość od obiektu oraz rodzaj i charakter oświetlenia. Ostateczny uzyskany kolor w dużym stopniu zależy również od warunków wykonania.

Opinie o produkcie (0)

Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl