Nazwa krótka: Kołek rozp. FOX-14/120
Nazwa długa: Kołek rozp. FOX-14/120
Opis:
Можливі варіанти доставки
Odbiór własny Szczecin
Odbiór własny Bydgoszcz
Wróć do kategorii: Системи кріплення
Склад: na zamówienie
Czas realizacji
7 dni
Вкажіть кількість:
quantity шматок
Lub
Додати в буфер обміну
Dobierz akcesoria
У вас є які-небудь питання?
Запитайте експерта
У вас є які-небудь питання?
Запитайте експерта
Опис
Гайковий ключ Koelner Діаметр пробки: 14 мм Довжина пробки: 70 мм Діаметр гвинта: 10 мм Довжина гвинта: 120 мм Упаковка: 25 шт. Характеристики та переваги: антиповоротні крила запобігають провертання втулки під час затягування гвинта Спеціальні виступи стабілізують Монтаж заглушки в отвір Двосторонній розширювальний механізм футболки гарантує надійну фіксацію на твердих поверхнях. Шестигранний гвинтовий наконечник для багатьох застосувань