WEBERbase UNI S lim för mesh och polystyren, 25 kg,
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Produktens viktigaste egenskaper
- För att göra ett nätförstärkt lager p? frigolit i vitt och grafit
- För att fästa vit och grafit frigolit li>
- Mycket god vidhäftning
- Plast vid montering och fyllning
- Frostbeständig efter härdning
Produktapplikation
- Installation av ett förstärkt lager p? vit och grafit polystyrenisolering skivor i weber.therm NOVA S isoleringssystem
- Limning av vita och grafitpolystyrenskivor p? mineraliska underlag i weber.therm NOVA S isoleringssystem
- Jämning av underlaget och fyllning av h?l i substrat.
Teknisk data
| Tillverkarens index: | 14KSUNIS/25 |
| Bredd: | 0,4 m |
| Färg: | grå |
| Nej. tillverkarens katalog: | 14KSUNIS/25 |
| Volym: | 0,02 m3 |
| Producent: | Weber |
| Appliceringstemperatur: | från +5°C till +25°C |
| Konsumtion: | 4,5 kg/m2 |
| Vikt: | 25 kg |
| Höjd: | 0,5 m |
| EAN-kod | 5900350275811 |
| Längd/djup: | 0,15 m |
