Universalstift 4ALL fi 6 med skruv, 14 st/förp.
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Funktioner och fördelar
- unik inre struktur underlättar stabil skruvstyrning
- ribbor formade för att stärka pluggens vidhäftning mot h?let
- delning linje T-shirts designade s? här | för att f? största möjliga kontaktyta efter att ha skruvat in T-shirten i underlag med h?lrum och gipsskivor
- anti-rotationsvingar stärker pluggens vidhäftning p? ett brett spektrum av underlag| inklusive i mjuka murade underlag och gipsskivor.
Applikationer
- belysning
- väggsk?p
- sk?p li>
- brevl?dor
- TV-fästen
- badrumsutrustning
- elektriska installationer
- vägghyllor. ul>
- betong
- kärnbetongplatta
- natursten
- massiv tegel < li>h?ltegel
- perforerat tegel
- lättbetongblock
- lättbetongblock
- luftbetong li>
- gipsskiva.
Användning
Teknisk data
| Längd/djup: | 0,03 m |
| Bredd: | 0,16 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | R-S3-4ALL-06+/14 |
| Producent: | Koelner |
| EAN-kod | 5906675235783 |
| Tillverkarens index: | R-S3-4ALL-06 /14 |
| Vikt: | 0,1 kg |
| Höjd: | 0,09 m |
