Ull 20 cm SUPERMATTRULLE; 0,033 W/mK; 2,88 m2/rulle; 24 rullar/pall
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Super-Mata Isover är en ?nggenomsläpplig produkt som säkerställer ett lämpligt mikroklimat i rummen. Super-Mat används överallt där strukturen begränsar möjligheten att använda ett tjockare isoleringsmaterial. Produkten fick Teraz Polska-emblem.
Användning
Värme- och akustisk isolering av:
- lutande tak mellan takbjälkar,
- användbara och oanvända vindar,
- trägolv och tak mellan reglarna,
- trästomme.
Ytterligare information
- Brandklassificering: A1
- Standard: PN-EN 13162+A1:2015-04
- Produktkod: MW-EN13162-T2-MU1-AFr5
- GUM-hygiencertifikat: 68/322/71/2016
- Värmeledningskoefficient: &lambdaD 0,033 W/mK
Teknisk data
| Tjocklek: | 5901644637452 |
| Insida: | 101205772 |
| Volym: | 20 cm |
| Utanför: | 0,033 W/mK |
| Appliceringstemperatur: | Rulla |
| Vikt: | 1,2 m |
| Dimension: | A1 |
| EAN-kod | 0,033 W/mK |
| Antal på pall: | 0,35 m |
| Tillverkarens index: | 2,88 m2/rulle |
| Nej. tillverkarens katalog: | 0,35 m |
| Färg: | 24 rullar/pall |
| Producent: | 2,88 m2/rulle. |
