PVC-U avloppsrör 110x3,2x1000; SN8 solid Wavin
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Användning
- För underjordiska tryckfria dränerings- och avloppssystem/utanför byggnadskonstruktioner - applikationsomr?de U/under och utanför konstruktioner - applikationsomr?de UD. ul>
Teknisk data
| Tjocklek: | Orange |
| Plats för installation: | SN8 solid Wavin |
| Diameter: | 3,2 mm |
| Förpackning: | 110 mm |
| Vikt: | 0,15 m |
| Längd/djup: | 0,15 m |
| Bredd: | 1 m |
| EAN-kod | SN8 solid Wavin |
| Antal på pall: | Kaczmarek |
| Färg: | 032041L100 |
| Producent: | 3040752 |
