PE elektrofusionsfog 110 PN10 SDR17
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Längd/djup: | 0,14 m |
| Bredd: | 0,16 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 12DME110 |
| Producent: | POLYMEDIUM |
| EAN-kod | 8022207104604 |
| Volym: | 0,004 m3 |
| Vikt: | 0,544 kg |
| Längd: | 0,167 m |
| Höjd: | 0,15 m |




