Mineralullsplugg 63 mm, 250 st/förp.
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Funktioner och fördelar:
- Värmeisoleringsplugg minskar värmegenomsläppligheten vid ankarpunkten.
- Möjliggör en homogen och slät fasadyta.
- Effektiv applikation kostnadseffektivt, användningen av ett stift med en värmeisoleringsplugg minskar längden p? stiftet som krävs för en given värmeisoleringstjocklek.
- Snabb och enkel installation av produkten.
- Värmeledningskoefficient? <0,040 W/(m& g?ngerK)
Teknisk data
| Förpackning: | Paket |
| Vikt: | 3,2 kg |
| Nej. tillverkarens katalog: | KES-63/20-MW |
| EAN-kod | 5906675422893 |
| Producent: | Koelner |
| Tillverkarens index: | KES-63/20-MW |
| Färg: | Orange |
| Tjocklek: | 20 mm |
| Diameter: | 63 mm |
