Weber kvartssand 0,1-0,3 mm 25 kg
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Egenskaper
- Torkad,
- Specificerad screeningkurva.
Applicering
- För uppruggning av industrigolv och beläggningar av epoxi- och polyuretanhartser,
- För tillverkning av spackel av syntetiska hartser ( som ett fyllmedel till hartset).
Teknisk data
| Förpackning: | Väska |
| Vikt: | 25 kg |
| Höjd: | 0,5 m |
| Längd/djup: | 0,2 m |
| Bredd: | 0,3 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 14PH9770/25/01-03 |
| Producent: | Weber |
| Tillverkarens index: | 14PH9770/25/01-03 |
