WEBERbase lim för mesh och polystyren, VIT, 25 kg<
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Kännetecken
- universell: för montering av brädor och inbäddning av nät,
- kräver inte grundning under tunnskiktsputs,
- mycket hög vidhäftning till betong i torra förh?llanden? 0,75 MPa,
- enkel applicering, hög plasticitet vid fästning och fyllning,
- frostbeständig efter härdning.
Teknisk data
| Konsumtion: | 3,5 - 4,5 kg/m2 |
| Vikt: | 25 kg |
| Höjd: | 0,5 m |
| Längd/djup: | 0,15 m |
| EAN-kod | 5900350282222 |
| Bredd: | 0,4 m |
| Tillverkarens index: | 14KSBIAL/25 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 14KSBIAL/25 |
| Färg: | Vit |
| Producent: | Weber |
| Appliceringstemperatur: | 5°C till 25°C |
