Universal dränerings-T-stycke DN80-100/45°
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Bredd: | 0,13 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | KDR24 |
| Tillverkarens index: | Tillverkarens index: 3495200494 |
| Producent: | Pipelife |
| Diameter: | 125 mm |
| Applikation: | Uttorkning, dränering |
| Vikt: | 0,56 kg |
| Höjd: | 0,31 m |
| Längd/djup: | 0,23 m |
