Ull 5 cm SUPER-MAT RULLE; 0,033 W/mK; 11,4 m2/rulle; 24 rullar/pall
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Super-Mata Isover är en ?nggenomsläpplig produkt som säkerställer ett lämpligt mikroklimat i rummen. Super-Mat används överallt där strukturen begränsar möjligheten att använda ett tjockare isoleringsmaterial. Produkten fick Teraz Polska-emblemet.
Ansökan
Värme- och akustisk isolering:
- lutande tak mellan takbjälkar,
- användbara och oanvända vindar,
- trägolv och tak mellan reglar,
- trästomme. li>
Ytterligare information
- Brandklassificering: A1
- Standard: PN-EN 13162+A1:2015-04
- Kodprodukt: MW-EN13162-T2-MU1-AFr5
- Hygiencertifikat GUM: 68/322/71/2016
- Värmeledningskoefficient: &lambdaD 0,033 W/mK< /li >
Teknisk data
| Tjocklek: | 5901644637377 |
| Insida: | 101205732 |
| Volym: | 5 cm |
| Utanför: | 0,033 W/mK |
| Appliceringstemperatur: | Rulla |
| Vikt: | 1,2 m |
| Dimension: | A1 |
| EAN-kod | 0,033 W/mK |
| Antal på pall: | 0,35 m |
| Tillverkarens index: | 11,4 m2/rulle |
| Nej. tillverkarens katalog: | 0,35 m |
| Färg: | 24 rullar/pall |
| Producent: | 11,4 m2/rulle. |
