Ull 5 cm AKUSTIK BOARD; 0,037 W/mK; 12 m2/förpackning; 28 pack/pall
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Ull 5 cm AKUSTIK BOARD; 0,037 W/mK (12 m2)
p>
Paket = 12 m2
1 pall = 32 paket (384 m2)
Leverans
Gratis leverans: för Västpommerns vojvodskap.
Resten av Polen fr?n PLN 399,75 (Leverans för 6 pallar lediga).
Teknisk data
| Antal på pall: | 0,05 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 0,6 m |
| Plats för installation: | 32 |
| Insida: | 673175 |
| EAN-kod | 0,037 W/mK |
| Tillverkarens index: | 12 m2/förpackning |
| Färg: | 28 pack/pall |
| Vikt: | 1,25 m |
