Ull 16 cm KNAUF UNIFIT RULLE; 0,035 W/mK; 3,84 m2/rulle; 24 rullar/pall
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Ull 16 cm KNAUF UNIFIT ROLLER; 0,035 W/mK (3,84 m2)
Priset är för 1 rulle. Försäljning endast p? hela pallar.
Rull = 3,84 m2
1 pall = 24 rullar (92,16 m2)
< h3>LeveransGratis leverans: för Västpommerns vojvodskap.
Vila of Poland fr?n PLN 399,75 (Gratis leverans för 6 pallar).
Teknisk data
| Vikt: | 1,2 m |
| Antal på pall: | 0,8 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 0,8 m |
| Plats för installation: | 24 |
| Insida: | 730190 |
| EAN-kod | 0,035 W/mK |
| Tillverkarens index: | 3,84 m2/rulle |
| Färg: | 24 rullar/pall |
