Ull 15 cm ISOVER SUPER-MAT PLUS PRO ROLL; 0,032 W/mK; 3,60 m2/rulle; 12 rullar/pall.
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Matta av mineralull av glasfibrer med mycket höga isoleringsegenskaper, täckt p? ena sidan med glasslöja.
De viktigaste egenskaperna
- den lägsta, d.v.s. den bästa , termisk konduktivitetskoefficient för lambda,
- tidsbesparing - ingen strängning krävs,
- möjlig noggrann och exakt skärning av mattan,
- hög elasticitet och h?llbarhet - tät fyllning av det isolerade utrymmet,
- lätt att bära rullar till vinden - etikett med handtag,
- ej brandfarlig produkt.
Teknisk data
| Utanför: | Är över |
| EAN-kod | 0,032 W/mK |
| Tillverkarens index: | 3,60 m2/rulle |
| Färg: | 12 rullar/pall. |
| Vikt: | 1,2 m |
| Antal på pall: | 0,35 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 0,35 m |
| Insida: | 101206840 |
