Stormbox botten av l?dan
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Höjd: | 0,02 m |
| Längd/djup: | 120 m |
| Bredd: | 60 m |
| EAN-kod | 5905485440769 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496103095 |
| Tillverkarens index: | 3496100907 |
| Producent: | Pipelife |
| Färg: | Grön |
| Vikt: | 0,1 kg |
| Längd: | 120 cm |
