Skyddshylsa 110 kort 110
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Färg: | vit |
| Nej. tillverkarens katalog: | KGF-S/B 110/110 |
| Diameter: | 110 mm |
| Producent: | Hydrobud |
| Applikation: | Täckning och tätning av PVC-rör vid genomföringar genom väggar och betongringar. |
| Vikt: | 0,4 kg |
| Längd: | 110 mm |
| Höjd: | 0,11 m |
| Längd/djup: | 0,15 m |
| Tillverkarens index: | 3041325 |
| Bredd: | 0,15 m |
