Skumpistol
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- Mycket bekväm att använda,
- Enkel och enkel kontroll av skumströmmen med en trigger,
- Bekvämt applicering i sm? h?l eller smala slitsar,
- Appliceringen av skumströmmen styrs med en trigger och en regulator.
Teknisk data
| Höjd: | 0,34 m |
| Längd/djup: | 0,05 m |
| Bredd: | 0,23 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 399-11-000-0049 |
| Producent: | Lakma |
| EAN-kod | 5902986847974 |
| Tillverkarens index: | 399-11-000-0049 |
| Vikt: | 0,34 kg |
