Ribbst?ng 6 mm /6m/
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Räbbad st?lst?ng som används för konstruktion av armering i ytor som utsätts för tung belastning. Dessa inkluderar fundament, tak, golv, samt strukturella balkar.
St?ngen är gjord av st?l, som kännetecknas av god h?llfasthet och motst?ndskraft mot skador.
Genom att använda produkten kan du stärka ytan p? de strukturer du gör och skydda den mot skador.
Kännetecken:
- st?l av god kvalitet
- beständigt mot mekaniska skador
- lätt att installera
Teknisk data
| Diameter: | 6 mm |
| Egenskaper: | Räfflad |
| Vikt: | 1,44 kg |
| Längd: | 6m |
| Höjd: | 0,01 m |
| Längd/djup: | 0,01 m |
| Bredd: | 0,01 m |
| Producent: | Arcerlormittal |
