Revision av avlopp PP 110
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Kännetecknande egenskaper h3> - motst?nd mot höga och l?ga temperaturer,
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen, li>
- hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar,
- hög h?llbarhet.
- motst?nd mot höga och l?ga temperaturer,
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen, li>
- hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar,
- hög h?llbarhet.
| Diameter | Ø110 |
| 2.7 | |
| Förpackning | 10 |
Teknisk data
| EAN-kod | 5905485401135 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496100225 |
| Tillverkarens index: | 3496100225 |
| Producent: | Sanibud |
| Färg: | grå |
| Diameter: | 110 |
| Vikt: | 0,16 kg |
| Höjd: | 0,25 m |
| Längd/djup: | 0,2 m |
| Bredd: | 0,12 m |
