Remmers Kiesol C 12,5L
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| EAN-kod | 4004707228800 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 72713 |
| Tillverkarens index: | 72713 |
| Producent: | Remmers |
| Förpackning: | Hink |
| Insida: | Ja |
| Appliceringstemperatur: | från min. +5 °C till max +30 °C |
| Utanför: | NEJ |
| Vikt: | 11,7 kg |
| Höjd: | 0,24 m |
| Längd/djup: | 0,3 m |
| Bredd: | 0,4 m |
