Remmers DS Protect Clip (50 st) - fäste till DS Protect-systemet
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Fästen för Remmers DS Protect-systemet
Egenskaper:
-Självtätande p? leder
-Flexibilitet< br /> -Temperatur- och UV-beständig
Användningsomr?de:
-Montering och monteringshjälp för DS Protect
-Montering för DS Protect AL p>
Teknisk data
| Höjd: | 0,2 m |
| Längd/djup: | 0,1 m |
| Bredd: | 0,1 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 81801 |
| EAN-kod | 4004707079488 |
| Producent: | Remmers |
| Tillverkarens index: | 81801 |
| Insida: | Ja |
| Förpackning: | kartong 50 st |
| Utanför: | NEJ |
| Vikt: | 30 kg |
