RR 80-kontakt (intervall 80-102) universal ULT
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
- gjutjärn,
- st?l,
- asbestcement, li>
- PVC.
Ansökan
- kallbehandlat vattenförsörjningssystem < li>vätsketemperatur upp till 50°C
- som ett rörledningsanslutningselement
- PZH Hygienic Certificate
Teknisk data
| Vikt: | 4,9 kg |
| Höjd: | 0,21 m |
| Längd/djup: | 0,18 m |
| Bredd: | 0,21 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | MCX90RAAHC |
| Producent: | Kaczmarek |
| Tillverkarens index: | 5168231010 |
| Färg: | RAL 5005 (blå) |
