RK 80-kontakt (räckvidd 85-105 mm) Synoflex nr 7994 HAWLE, L-194 mm, säkrad mot förskjutning
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Vikt: | 7,1 kg |
| Längd: | 20 cm |
| Höjd: | 0,21 m |
| Längd/djup: | 0,2 m |
| Bredd: | 0,21 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 5023351 |
| EAN-kod | 9007878183263 |
| Producent: | Hawle |
| Tillverkarens index: | 5023351 |

