RC PE100 avloppsrör 160x9,5 SDR17 PN10, 12m, 2W, Wavin
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Längd: | 12m |
| Material: | PE100 |
| Färg: | Blå |
| Höjd: | 0,16 m |
| Diameter: | 160 mm |
| Längd/djup: | 1 m |
| Förpackning: | st. |
| Bredd: | 0,16 m |
| Applikation: | Avloppsanläggningar |
| Nej. tillverkarens katalog: | E51700160 |
| Tryck: | PN10 |
| Producent: | Wavin |
| Vikt: | 4,5 kg |
