PVC fönsterlist 6 mm/3 m med nät, 25 st/förp
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Teknisk data
| Bredd: | 0,1 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | PVC P+S 6 |
| Producent: | MTF |
| Tillverkarens index: | PVC PS 6 |
| Vikt: | 0,16 kg |
| Längd: | 3 m |
| Höjd: | 3 m |
| Längd/djup: | 0,1 m |
