PVC dropplist med nät 2,5 m
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Längd/djup: | 0,25 m |
| Bredd: | 0,1 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | PVC KAP+S |
| Producent: | MTF |
| Tillverkarens index: | PVC KAP S |
| Vikt: | 0,3 kg |
| Längd: | 2500 mm |
| Höjd: | 2,5 m |
