PP avloppsrör 110x500
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Teknisk data
| Diameter: | 110 |
| Producent: | Pipelife |
| Applikation: | Interna installationer |
| Vikt: | 1,77 kg |
| Längd: | 0,5 m |
| Höjd: | 0,56 m |
| Längd/djup: | 0,13 m |
| EAN-kod | 5905485405867 |
| Bredd: | 0,13 m |
| Tillverkarens index: | 3497100183 |
| Tjocklek: | 2,2 mm |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3497100183 |
