PP avloppsplugg 75
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Färg: | grå |
| Producent: | Des |
| Diameter: | 75 |
| Applikation: | Interna installationer |
| Vikt: | 0,04 kg |
| Höjd: | 0,05 m |
| Längd/djup: | 0,08 m |
| Bredd: | 0,08 m |
| Tillverkarens index: | 349610100 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 349610100 |
