PP avloppsplugg 32 vit
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Vikt: | 0,04 kg |
| Höjd: | 0,04 m |
| Längd/djup: | 0,04 m |
| EAN-kod | 5905485413190 |
| Bredd: | 0,04 m |
| Tillverkarens index: | 3496101072 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496101072 |
| Färg: | Vit |
| Producent: | Des |
| Tjocklek: | 1,8 mm |
| Diameter: | 32 |
