PP avloppsplugg 110 gr?
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Den solida strukturen i korken gör produkten motst?ndskraftig mot stötar. Dessutom är elementet okänsligt för de skadliga effekterna av höga och l?ga temperaturer och kemikalier. Dess släta yta förhindrar även avsättning av feta ämnen.
Teknisk data
| Tjocklek: | 2,7 mm |
| Producent: | Des |
| Diameter: | 110 |
| Applikation: | Interna installationer |
| Vikt: | 0,04 kg |
| Höjd: | 0,05 m |
| Längd/djup: | 0,1 m |
| EAN-kod | 5905485413237 |
| Bredd: | 0,1 m |
| Tillverkarens index: | 3496101190 |
| Färg: | grå |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496101190 |
