PP avloppshylsa 75
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- Beständig mot höga temperaturer,
- Beständig mot alkalier, syror och oorganiska salter, div>Mycket bra hydrauliska parametrar,Slagmotst?nd, speciellt vid l?ga temperaturer,Installationens motst?ndskraft mot isproppar.Mycket l?g vikt hos produkterna p? grund av l?g specifik vikt och geometri,Täthet och hög h?llbarhet för anslutningar mellan systemelement.
Diameter Ø75 Tjocklek 1,9
Teknisk data
| Tjocklek: | 1,9 mm |
| Diameter: | 50 |
| Vikt: | 0,23 kg |
| Höjd: | 0,12 m |
| Längd/djup: | 0,08 m |
| Bredd: | 0,08 m |
| EAN-kod | 5905485406253 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3495200575 |
| Tillverkarens index: | 3495200575 |
| Producent: | Pipelife |
