PP avloppsdrossel 110x75<
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- motst?nd mot höga och l?ga temperaturer,
- slät yta förhindrar avsättning av fet ämnen ,
- hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar,
- hög h?llbarhet.
Teknisk data
| Bredd: | 0,13 m |
| EAN-kod | 5905485413664 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496100148 |
| Tillverkarens index: | 3496100148 |
| Producent: | Pipelife |
| Färg: | grå |
| Diameter: | 110/75 |
| Vikt: | 1 kg |
| Höjd: | 0,15 m |
| Längd/djup: | 0,13 m |
