PP avloppsböj 32/30° vit
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- motst?nd mot höga och l?ga temperaturer
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen ämnen
- hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar
- hög h?llbarhet
Egenskaper
Teknisk data
| Vikt: | 0,3 kg |
| Höjd: | 0,1 m |
| EAN-kod | 5905485405928 |
| Längd/djup: | 0,05 m |
| Färg: | Vit |
| Bredd: | 0,1 m |
| Tjocklek: | 1,8 mm |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496100092 |
| Diameter: | 32 mm |
| Producent: | Pipelife |
| Förpackning: | 100 st. |
| Ytterligare information: | 15° |
