PP avloppsb?ge 75/88°
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- motst?nd mot höga och l?ga temperaturer,
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen,
- hög motst?ndskraft till kemikalier, stötar, isproppar,
- hög h?llbarhet.
Teknisk data
| Vikt: | 0,3 kg |
| Höjd: | 0,1 m |
| Längd/djup: | 0,1 m |
| EAN-kod | 5905485412681 |
| Bredd: | 0,1 m |
| Tillverkarens index: | 3496101044 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496101044 |
| Färg: | grå |
| Producent: | Pipelife |
| Diameter: | 70 mm |
| Ytterligare information: | 90° |
