PP avloppsb?ge 50/67°
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- motst?nd mot höga och l?ga temperaturer
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen
- hög motst?ndskraft mot kemikalier kemikalier, stötar, isproppar
- hög h?llbarhet
Teknisk data
| Ytterligare information: | 67° |
| Vikt: | 0,3 kg |
| Höjd: | 0,1 m |
| Längd/djup: | 0,06 m |
| EAN-kod | 5905485409230 |
| Bredd: | 0,1 m |
| Tillverkarens index: | 3496100072 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496100072 |
| Färg: | grå |
| Producent: | Pipelife |
| Diameter: | 50 mm |
