PP avloppsb?ge 32/15° vit
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
P? grund av sin höga motst?ndskraft mot höga temperaturer och tryck, fyller armb?gen sin funktion under l?ng tid.
Karakteristiska egenskaper< /h3> - motst?nd mot höga och l?ga temperaturer
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen
- hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar
- hög h?llbarhet
Egenskaper
Teknisk data
| Färg: | Vit |
| Bredd: | 0,1 m |
| Tjocklek: | 1,8 mm |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496101196 |
| Diameter: | 32 mm |
| Producent: | Pipelife |
| Förpackning: | 100 st. |
| Ytterligare information: | 15° |
| Vikt: | 0,3 kg |
| Höjd: | 0,1 m |
| EAN-kod | 5905485412568 |
| Längd/djup: | 0,05 m |
