PP avloppsb?ge 110/87°
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- motst?nd mot höga och l?ga temperaturer
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen
- hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar
- hög h?llbarhet
Teknisk data
| Vikt: | 0,3 kg |
| Höjd: | 0,11 m |
| Längd/djup: | 0,15 m |
| EAN-kod | 5905485406079 |
| Bredd: | 0,15 m |
| Tillverkarens index: | 3496100164 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496100164 |
| Färg: | grå |
| Producent: | Pipelife |
| Diameter: | 100 mm |
| Ytterligare information: | 90° |
