PP avloppsb?ge 110/30°
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- motst?nd mot höga och l?ga temperaturer,
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen, li> < li>hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar,
- hög h?llbarhet.
< /p> Diameter 100 mm Material polypropen < /td> Färg gr? Max. driftstemperatur 90°C tabell>Användning internt avlopp
Teknisk data
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496101045 |
| Tillverkarens index: | 3496101045 |
| Producent: | Pipelife |
| Färg: | grå |
| Diameter: | 100 mm |
| Ytterligare information: | 30° |
| Vikt: | 0,3 kg |
| Höjd: | 0,15 m |
| Längd/djup: | 0,15 m |
| Bredd: | 0,11 m |
| EAN-kod | 5905485410434 |
