PE100 63 SDR 17 hylsa, l?ng formsprutad
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Flänshylsan är ett element som tillsammans med klämman (galvaniserad fläns) möjliggör överg?ngen fr?n valfri fläns till ett polyetenrör.
Teknisk data
| Applikation: | Anslutning av PE-rör med flänskopplingar |
| Tryck: | PN 10 |
| Vikt: | 0,143 kg |
| Höjd: | 0,12 m |
| Längd/djup: | 0,1 m |
| Bredd: | 0,1 m |
| Tillverkarens index: | 12DCRT063 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 14TULD063 |
| Diameter: | 63 mm |
| Producent: | POLYMEDIUM |
