Nyckel för ventiler och underjordiska brandposter T kw 27
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- Kross - konstruktionsst?l,
- Nyckelhylsa - segjärn,
- Anti-korrosionsbeläggning med svart bitumen eller epoxi pulverfärg.< /li>
Teknisk data
| Vikt: | 6,2 kg |
| Längd: | 11 cm |
| Höjd: | 0,5 m |
| Längd/djup: | 0,3 m |
| Bredd: | 0,02 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 1-424 000 000 00 |
| Producent: | NORSON |
| Tillverkarens index: | 1-424 000 000 00 |
