Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zbiorniki deszczówki

Skuteczne odprowadzanie wody z dachu oraz jej gromadzenie w specjalnie do tego przygotowanym zbiorniku pozwala zmniejszyć koszty funkcjonowania domu. Woda deszczowa może być wykorzystana do zasilania podstawowych urządzeń w domu, a także do wszelkiego rodzaju prac ogrodowych.
 
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zbiorniki na deszczówkę można bez problemu dopasować do rodzaju domu oraz ilości odbieranej wody. Zbiorniki są odporne na upływ czasu, uszkodzenia mechaniczne, ściskanie, pękanie, wahania temperatury. Ich zaletą jest również prosty montaż, który minimalizuje ryzyko popełnia błędu przez instalatora oraz zapewnia poprawne funkcjonowanie całej sieci. Oferta obejmuje chociażby zbieracz wyposażony w wewnętrzny filtr eliminujący zanieczyszczenia, system odprowadzający zanieczyszczoną wodę do kanalizacji, a czystą wodę bezpośrednio do zbiornika.
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zadawania pytań. Pomożemy wybrać odpowiedni zbiornik deszczówki uwzględniając jego funkcjonalność, rodzaj budynku oraz możliwości finansowe klienta.
Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl